Výběr LED pásků

Výběr LED pásků LED pasiks jsou mimořádně univerzální řešení osvětlení, které dokáže splnit i ty nejnáročnější projekty osvětlení. Například pásy LED byly nedávno použity k vytvoření obleku na míru, jako součást krátkého filmu s názvem "LED Surfer." I když váš vlastní projekt nemusí být tak ambiciózní, je vždy důležité najít pásové světla, které mohou vytvořit efekty, které hledáte. je schopen poskytnout vám správné množství a typ osvětlení pro váš projekt.

LED pásy jsou lineární zdroj světla, který lze rozřezat na určitou délku. Dokud můžete stříhat proužky sami, je mnohem jednodušší požádat profesionálního elektrikáře, aby to udělal za vás. Případně můžete odeslat své měření prodejci a oni vám rádi odříznou pásy dříve, než je pošlou.

led pasik

Pásy přicházejí v různých jasech. Jas pásu je obecně diktován velikostí a počtem LED diod na samotném proužku. Jako pravidlo, čím více a větších LED máte, tím je pás jasnější. Následující pokyny jsou navrženy tak, aby vám poskytli hrubý návod, které LED pásy jsou vhodné pro které aplikace.

Chcete-li osvětlit malý, uzavřený prostor, například vnitřek skříňky nebo pod poličku, doporučujeme použít pás s nízkým jasem. Přidáváte na spodní stranu kuchyňské skříňky nebo za nějaký nábytek zvýrazňující osvětlení, doporučujeme použít LED pásek se středním jasem. Při komerčních aplikacích nebo aplikacích, kde musí být pás viditelný v přítomnosti prostředí pozadí, se doporučuje pás s vysokým jasem.

Kromě jasu budete také muset vybrat barvu svých proužků. LED pásky se dodávají ve třech hlavních barvách. Teplé a studené bílé jsou vlastně různé odstíny bílého světla, nazývané také teploty barev.

Teplé bílé je standardní "žárovkové" barevné světlo, které svítí s hodnotami Kelvin přibližně 3 000 K. Je nejvhodnější pro domácí aplikace a tam, kde chcete vytvořit "měkkou" světelnou schéma. Cool White je světlá bílá barva s denním světlem a má Kelvinova hodnocení přibližně 6 000 K nebo více. Toto světlo je mnohem více definované a je vhodné pro zvýrazňující osvětlení a nepřímé osvětlení.

LED pásky jsou k dispozici také v barvě měnícím se formátu "RGB". Každá LED dioda kombinuje červené, zelené a modré světlo v různých množstvích a vytváří tak široké spektrum barev. Tyto pásy jsou ovládány z dálkového ovládání a mohou být nastaveny na statické nebo dynamické režimy. Toto světlo byste si měli zvolit, pokud chcete, aby se světelná schéma mohla změnit stiskem tlačítka.

led pásky

Jakmile jste si vybrali své pásy, budete muset najít potřebné periferie, abyste mohli začít. Toto bude projednány v samostatném blogu, který vás provede každou jednotkou, kterou budete potřebovat a jak začít.