Investujte do některých kosmetických zubních lékařů, abyste si vylepšili svůj vzhled pro jaro

Investujte do některých kosmetických zubních lékařů, abyste si vylepšili svůj vzhled pro jaro

Kozmetická stomatologie slibuje zdravé a atraktivní zuby. Díky atraktivním zubům se zlepšuje váš úsměv a přináší vám pocit pohody. Podle výzkumu můžete zlepšit svůj kariérní a společenský život tím, že zvýšíte svůj úsměv. Kozmetická stomatologie nabízí širokou škálu cenově dostupných řešení pro zuby, které jste vždycky chtěli.

Bělení zubů Pít příliš mnoho čaje, kávy a červeného vína může zbarvit zuby a tak může kouřit. Bílé zuby vám rozjasní váš úsměv a budete vypadat mladší. Existuje několik léčebných postupů, včetně jedné, která zahrnuje pouze aplikaci gelu na zuby. Můžete mít zuby bělené až osmi odstíny v jediném posezení! Nejen že je tato léčba vysoce účinná, ale je také bezbolestná.

Naplnění Zub se musí naplnit, když je nějaký rozklad. Amalgámové výplně, které předtím přišly dříve, vyčnívaly a zuby vypadaly sprostěji, než byly skutečně. Při pokročilejších technologiích mají výplně zubů stejnou barvu jako zub a jsou umístěny tak, aby vypadaly realisticky.

Korunky Korunky jsou vyžadovány, když je váš zub částečně zlomený kvůli rozpadu nebo zlomenině. Mohou být také použity k tomu, aby křivý zub vypadal lépe. Porcelánové korunky, na rozdíl od dřívějších, nemají kovové hrany, které se nacházejí v blízkosti dásně. Nejenže vypadají realisticky, ale také se cítí reálné. Ty nejsou tak objemné, jako bývaly, což usnadňuje žvýkání a kousání vašeho jídla.

Dýhy Co potřebuje kosmetické stomatologie, více než cokoli jiného, ​​jsou štěpené nebo popraskané zuby a mezery. Zubní dýhy jsou ideální pro ukrytí takových nedokonalostí a jsou také používány k zakrytí zkřivených zubů. Dýhy nejsou nic jiného než tenké vrstvy porcelánu připojené k poškozeným oblastem.

Zubař vám poradí o druzích dýh, které byste potřebovali. K dispozici jsou různé typy dýh. Tenké, které jsou poměrně dražší, jsou prakticky bezbolestné, když jsou připevněny k zubům a ve většině případů nevyžadují žádné odstranění, aby jim poskytly prostor.

Rovnání První věc, která přichází u většiny lidí, když uvažují o rovnání zubů, jsou kovové rámy. Existuje však také řešení. Pokrok v kosmetické stomatologii znamená, že nové šlepy jsou prakticky neviditelné. A pro lepší zubní hygienu je také možné je každodenně odstraňovat a vyčistit.

Gum Lifting Ustupující dásní není příliš atraktivní a váš úsměv vypadá trochu neúplně. Symetrickým vytesáním dásní dásní zvedne žvýkačka zubní gumu. Zvedání gumy zahrnuje re-tvarování tkání v dásních a někdy i kosti.

Zubní mosty Chybějící zub není pro váš úsměv příliš lichotivý. Zubní můstky nejsou nic jiného než falešné zuby spojené s dvěma korunami, umístěnými na straně zubů, aby vyplňovaly prázdné místo mezi nimi. Tento postup je obvykle vyžadován, pokud chybí jeden nebo více zubů. Jedná se o permanentní svítidla, která nelze vyřadit.

stomatologicke potreby