Blog


Obecné otázky v LED osvětlení - Jak si vybrat LED

 

Obecné otázky v LED osvětlení - Jak si vybrat LED

Výběr vhodného osvětlení pro váš dům nebo kancelář může být v dnešní době celkem výzvou. Nejnovější zdokonalení technologií osvětlení LED umožnilo všem z nás používat jako hlavní zdroj osvětlení jiný než jednoduché signální světlo v našich každodenních gadgets. Ještě stále se opakuje řadu otázek, když si vyberete LED světla, a tyto problémy často vedou k tomu, že mnoho lidí končí dlouhodobě s fluorescenčními světly. Na adrese LEDcentre.uk.com bychom vám chtěli dát nějaký návod na správnou volbu.

Je to obrovský vývoj našeho myšlení, pokud nepovažujeme cenu výrobku za jediný rozhodující faktor. Žárovky by jistě vyhráli zdaleka, ale často je musíme nahradit, jakákoliv energie, kterou konzumují nebo zničí naše životní prostředí.

led pasik

Nyní se pokusíme to vyřešit společně. Myslím, že bychom mohli všichni souhlasit s tím, že pokud nebudeme opravdu vázáni a potřebujeme světlo z prodejny liber, okamžité tradiční žárovky, konvenční nebo halogenové, jsou z uvedených důvodů nezodpovězené: obrovská spotřeba energie s konverzním poměrem 5% energie do světla (zbytek se emituje jako teplo) a extrémně krátká životnost ve srovnání s jakýmkoli jiným zdrojem osvětlení. Zářivková svítidla jsou mnohem energeticky úspornější, konvertují zhruba 20% energie na světlo a mají delší životnost 1000 až 3000 hodin v závislosti na kvalitě a typu osvětlení. Pokud jde o zeleň, mohli by být mnohem šetrnější k životnímu prostředí. Chemikálie v těchto světlech (argon a rtuť) jsou vysoce kontaminující.

Na druhé straně světelné diody (LED) konvertují zhruba 80-90% energie na osvětlení a jen zbytek se emituje jako teplo. Jejich spotřeba energie je proto velmi nízká, aby se vytvořilo totéž množství světla a zůstane chladné, můžete se kdykoliv dotknout. Také dosahují svůj plný jas a jsou nejaktivnější osvětlovací řešení, která jsou v současnosti dostupné na trhu.

Pokud jsme připraveni investovat do LED žárovky, musíme pozorně sledovat sortiment výrobků. Jaké jsou nejčastější otázky o LED diodách?

  1. Vytvářejí významné světlo na výměnu vaší běžné žárovky?
  2. Jak dlouho lze používat během dne?
  3. Potřebuji nějaké další gadgety nebo způsoby použití?
  4. Jsou stmívatelné atd.?

Žádná z těchto otázek není triviální, pokud jste první uživatel a chcete vyměnit více než jednu z vašich žárovek. Také bod užívání LED diod je jejich extrémně dlouhá životnost. Neaplikovaly správně, mohou ztratit většinu této životnosti a vaše peníze se jednoduše dostanou do odtoku. Proto pojďme tyto otázky zkoumat po jednom.

Dělají LED diody výrazné světlo, které nahradí mou běžnou žárovku a kolik hodin může pracovat?

Existují tři hlavní typy diod, nízké výkonové, výkonové a výkonové. LED diody s nízkým výkonem jsou vhodné zejména pro dekorativní nebo náladové osvětlení, produkují by jen dostatek světla pro čtení, například pokud jsou aplikovány ve velkém počtu. Navíc, na to, abyste si udrželi svou životnost, jednoduše je nelze používat déle než několik hodin denně. Nejlepší je vytvořit náladu dekorační osvětlení umístěné v rozích nebo okrajích vašeho domova. nebo pro baterky, například když je používáte pouze několik minut (v garážích během parkování, u vchodu při hledání klíčů atd.). Pamatujte, že tyto LED diody s nízkým výkonem jsou ty, které jsou převážně dostupné v obchodech s domácími spotřebiči za nízkou cenu s trochu zavádějící inzercí pro ty, kteří se do tématu nenacházejí. Vždy zkontrolujte, co kupujete: distributoři obvykle indikují příkon tradičního světla, které má LED vyměnit. Napájení SMD a vysokovýkonné technologie jsou vhodné k tomu, aby nahradily tradiční žárovky. LED diody s vysokým výkonem jsou vhodné na trvalé osvětlení, takže jsou vhodné pro komerční účely. Světlo vyzařované LED diodami závisí i na velikosti samotné diody a od příslušného čipu. Kvalitní čipy radikálně zvyšují životnost LED od 30 000 hodin na 100 000 dokonce. To skoro znamená, že tyto žárovky budou nahrazeny pouze další generací ve vaší rodině, teď to zní jako investice, která stojí za to. Světlo vyzařované LED diodami závisí i na velikosti samotné diody a od příslušného čipu. Kvalitní čipy radikálně zvyšují životnost LED od 30 000 hodin na 100 000 dokonce. To skoro znamená, že tyto žárovky budou nahrazeny pouze další generací ve vaší rodině, teď to zní jako investice, která stojí za to. Světlo vyzařované LED diodami závisí i na velikosti samotné diody a od příslušného čipu. Kvalitní čipy radikálně zvyšují životnost LED od 30 000 hodin na 100 000 dokonce. To skoro znamená, že tyto žárovky budou nahrazeny pouze další generací ve vaší rodině, teď to zní jako investice, která stojí za to.

Vyžadují speciální aplikaci?

Odpověď je: ne nutně. K dispozici jsou LED žárovky pro 220V, které prostě nahradíte otočením a otočením, ale tam několik LED pracujících na nižším napětí, obvykle 12V nebo 24V. Pokud vaše světla běží na 220 V, určitě potřebujete transformátor / napájecí zdroj k použití těchto světel. Použití správného transformátoru s vašimi LED diodami je rozhodující nejen z hlediska provozu světel, ale i během jejich předpokládané životnosti. Jelikož je množství řešení téměř nekonečné, musíte zkontrolovat správný druh transformátoru s distributorem nebo technikem.

stmívatelnost led pásky

Stmívací LED diody vyžadovaly zcela novou technologii, ale nyní jsou k dispozici. Obvykle vytvářely stmívání LED ovládáním frekvence zapínání a vypínání světel. Díky novým technologiím některé LED spoty a žárovky dokonce pracují s dříve nastavenými systémy pro halogenová světla v závislosti na stmívací soustavy tím, že jsou vhodné pro technologii stmívání předních okrajů.

Hlavním cílem tohoto článku je povzbudit čtenáře, aby přemýšlel před nákupem. Musím uznat, že nalezení nejlepšího řešení není skutečně usnadněno mnohými distributory. Bohužel, najdu několik distributorů, kteří prostě prodávají diody LED s falešnými technickými detaily, hlavně o světelném výkonu (měřeném v světelném toku nebo světelném toku) ao výkonnosti světel, což je něco, co je pro spotřebitele přátelské postoj. Obecně platí, že čím více informací je o produktu poskytnuta, tím je spolehlivější. Snažte se najít spolehlivých distributorů tím, že zkontrolujete jejich detaily, ty s falešnými údaji obvykle zachytí oko, stejně jako výrobky se stejnými LED diodami vyzařují různé světla nebo mají zcela odlišný výkon ... zeptejte se jich proč! Nebojte se, pokud nerozumíte rozdílu, jejich úkolem je vám to říct. Také vždy zkontrolujte různých distributorů, a vyzývat je navzájem. Nezapomeňte, že byste mohli skutečně investovat do příští generace!


Obecné otázky v LED osvětlení - Jak si vybrat LED 27.04.2019
Výběr LED pásků 27.04.2019
Nové bezpečnostní pravidlo RRP - mýtus, mania nebo materiální riziko 23.04.2019
Drogy ve vodě z kohoutku - jak říkají odborníci? 21.04.2019
Hogmanay v Edinburghu 21.04.2019
Sluchová ztráta u dětí - co by měl každý rodič vědět! 21.04.2019
Psi a bouřky - Vymazání strachu vašeho psa 21.04.2019
Jak vybrat novou sadu automobilových pneumatik 21.04.2019
3 Nejoblíbenější styly svatebních prstenů Diamonique 21.04.2019
Investujte do některých kosmetických zubních lékařů, abyste si vylepšili svůj vzhled pro jaro 21.04.2019
Informace týkající se bělení zubů a zubů 21.04.2019
Levná a bezpečné zubní kliniky jsou k dispozici - stačí si udělat domácí úkoly 21.04.2019
Beavers Bend státní park Oklahoma - venkovský milovníkový ráj 21.04.2019
Jedna poslední otázka -Co je to s ochranou interiéru? 21.04.2019
Hustota pěny, hmotnost a pevnost: porozumění těmto podmínkám a interpretaci jejich hodnot 21.04.2019
3 způsoby, jak minimalizovat potíže s automobily a připravit se na léto 21.04.2019
Jak zachovat diamantové prsteny? 21.04.2019